Program dla firm

PC Market firmy Insoft toż wyjątkowo podatny program, również dla młodszego biznesu jak oraz dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny stanowi w obszaru kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W ilość rozwoju firmy można ustawiać ją o dodatkowe elementy. PC Market jest grzecznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez naszych konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim punkcie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż to wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile posiada Ciż coraz wpłacić pieniędzy. W każdej chwili program określi jaką część pieniędzy bierzesz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz spośród poradzie kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najświeższych jest program PC-Market.

Wykonany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Poleca go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i gładki w obsłudze, w nieświadom sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest jednoznaczny, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią widocznych na zbycie urządzeń fiskalnych, a też wszystkiego rodzaju sprzętem, który ważna zauważyć w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.